Платят ли переселенческие если студент перевёлся на заочную форму обучения с очной формы луганского вуза в харьковский вуз?[:ua]Платять чи переселенські якщо студент перевівся на заочну форму навчання з очної форми луганського вишу в харківський вуз?


ВОПРОС: Платят ли переселенческие если студент перевёлся на заочную форму обучения с очной формы луганского вуза в харьковский вуз?

ОТВЕТ: Порядок предоставления адресной помощи ВПЛ, регулируется Постановлением №505 от 01.10.2014 года —

В п. 7 Постановления сказано, что Если в составе семьи, которой предоставлено пособие, есть лица трудоспособного возраста (кроме граждан, ухаживающих за детьми до достижения ими трехлетнего возраста; граждан, которые ухаживают за детьми, нуждающимися в уходе на протяжении времени, определенного в медицинском заключении врачебно-консультативной комиссии, но не более чем до достижения ими шестилетнего возраста; граждан, имеющих трех и более детей в возрасте до 16 лет и ухаживают за ними; граждан, которые ухаживают за инвалидами I группы или детьми-инвалидами в возрасте до 18 лет, или инвалидами I или II группы вследствие психического расстройства, или лицами, достигшими 80-летнего возраста, а также физических лиц, которые предоставляют социальные услуги и студентов дневной формы обучения), которые не трудоустроились, в том числе при содействии государственной службы занятости, или находятся в трудовых отношениях с работодателями на временно оккупированной территории Украины, в районах проведения антитеррористической операции или населенных пунктах, расположенных на линии соприкосновения, но фактически не работают, в течение двух месяцев со дня назначения выплаты денежной помощи, ее размер для трудоспособных членов семьи на следующие два месяца уменьшается на 50 процентов, а на следующий период — прекращается. То есть, чтобы получать выплаты необходимо быть студентом дневной формы обучения.[:ua]ПИТАННЯ: чи Платять переселенські якщо студент перевівся на заочну форму навчання з очної форми луганського вишу в харківський вуз?

ВІДПОВІДЬ: Порядок надання адресної допомоги ВПЛ, регулюється Постановою №505 від 01.10.2014 року —
У п. 7 Постанови сказано, що Якщо у складі сім’ї, якій надано допомогу, є особи працездатного віку (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку; громадян, які доглядають за дітьми, що потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більш ніж до досягнення ними шестирічного віку; громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, або інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу, або особами, які досягли 80-річного віку, а також фізичних осіб, які надають соціальні послуги і студентів денної форми навчання), які не працевлаштувалися, у тому числі за сприяння державної служби зайнятості, або перебувають у трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окупованій території України, у районах проведення антитерористичної операції або населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, але фактично не працюють, протягом двох місяців з дня призначення виплати грошової допомоги, її розмір для працездатних членів сім’ї на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а на наступний період — припиняється. Тобто, щоб отримувати виплати необхідно бути студентом денної форми навчання.